למה סבא? סיום סדנאות הנגריה של סבא העבודות שלנו מאמרים צור קשר

הקיץ מגיע, הזמן לפרגולה

מי לא מכיר את ימי הקיץ החמים של מדינת ישראל הקטנה. אין דבר יותר מעיק מהחום שמגיע לשיא בחודשי יולי ואוגוסט. אך הדבר המעיק ביותר זה העובדה שבלתי אפשרי לשבת בחצר בשעות היום כשהשמש כל כך חזקה.

כדי לשבת בנעימים בחצר הבית שלכם, יהיה עליכם ליצור צל. ומה יותר טוב מפרגולה עבור זה? הנה הסיבות שלנו למה כל חצר צריכה פרגולה-

מגדירות מרחב

כאשר יש לכם חצר גדולה אשר מצריכה תכנון, פרגולה יכולה לעזור לכם לתכנן את המרחב ולחלק את החצר בצורה קלה ונוחה יותר. כך למשל, פרגולות עץ יתאימו בכדי ליצור אווירה יותר טבעית בחצרות שהצמחייה בהן היא רבה. בעזרת פרגולה, תוכלו להמציא בחצר הבית שלכם פינת ישיבה במידה ולא קיימת אחת. אם אתם מעוניינים במקום מוצל ומוגדר, פרגולה היא התשובה בשבילכם. עוד דבר שיכול לתרום למרחב היפה של החבר הם שולחנות סלון עגולים אשר מתאימים לכל חלל בבית, ובמיוחד לחצרות.

מעניקות פרטיות

אם למשל אתם גרים בקומת קרקע ומעליכם בניין, פרגולה יכולה להעניק לכם את הפרטיות אותה אתם מחפשים כאשר בניין שלם מסוגל לראות את המתרחש בחצר הבית שלכם. גם אם חצר הבית היא באוויר הפתוח, אין זה אומר שאתם חפצים בכך שיראו אתכם ומה אתם עושים בחצר הפרטית שלכם. בנוסף, תוכלו תמיד לפרוש מצדי הפרגולה וילונות קיציים שיתנו עוד אווירת פרטיות גם מצדדיה.

נותנות הגנה מהשמש

פרגולות עץ, יכולות לתת לכם אזור מוצל ויפה בו תוכלו לבלות את ימי הקיץ מבלי לדאוג משריפות מיותרות. הן שלכם והן של העץ. על פרגולת העץ תוכלו לתלות שרכים שיוכלו להצל ולצנן את האזור המוצל מן הפרגולה, דבר שיגרום להקלה משמעותית בחום והנאה מרובה בישיבה באוויר הפתוח. גם פה, תוכלו לתלות וילונות קיציים שיתנו הגנה נוספת מפני שמש המגיעה מצדיה של הפרגולה.

פרגולה לכל דורש

אחד הבונוסים העיקריים של הפרגולה היא שהיא ניתנת לשינוי לפי הצורך שלכם. כאשר אתם חושבים על פרגולה, אפשרי שתחשבו על מסדרון חיצוני שאתם מעוניינים להצל, ייתכן שאתם מעוניינים להצל מרפסת שחשופה לשמש כל ימות השנה ואפילו ייתכן שתרצו פרגולה לכניסת הבית. לא משנה לאיזה צורך אתם רוצים את הפרגולה, היא ניתנת לביצוע ובדיוק איפה שאתם צריכים.

יש כאלה שיגידו שהקיץ הגיע, יש כאלה שיגידו שהוא בדרך. לא משנה מי צודק, אם אין לכם הגנה מפני השמש יש גבול לכמות הזמן שתוכלו לבלות בחצר הבית שלכם. כיום יש אלפי אפשרויות להצל את החצר, אפשרויות חשמליות, אוטומטיות ומנואליות. אך אם אתם רוצים לשמר את נוף החצר, להשאיר את מראה החצר הכי קרוב שאפשר לטבע וגם ליהנות מפינת ישיבה מרגיעה, פרגולות עץ יהיו הפתרון האולטימטיבי עבורכם ועבור החצר שלכם.